O HostFox'ie

Kilka słów o HostFox

HostFox w głównej mierze specjalizuje się w dostarczaniu jak najwyższej jakości usług Hostingowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszego zespołu oraz korzystaniu jedynie ze sprawdzonych i własnych rozwiązań jesteśmy w stanie zaoferować nasze usługi na najwyższym poziomie, czego potwierdzeniem są pozytywne opinie klientów korzystających z usług HostFox.

Zaistniej w internecie z własną stroną internetową i czuj się stabilnie i bezpiecznie, dzięki rozwiązaniom HostFox.

Nowoczesny Hosting,
stworzony z pasji

HostFox nie jest tylko firmą Hostingową, przede wszystkim jest zespołem pozytywnie nastawionych młodych ludzi, którzy realizują wspólnie wyznaczone cele za wszelką cenę. Głównym celem HostFox jest dostarczanie jak najwyższej jakości usług Hostingowych i nieprzerwanego dostępu do stron internetowych naszych klientów oraz co najważniejsze zapewnienie szybkiego i sprawnego wsparcia technicznego przez 365 dni w roku.

„ Nie musisz być wielki, by zacząć, ale
musisz zacząć, by być wielkim. ”

Nasze cele i wartości

Głównym celem zespołu HostFox jest dostarczanie naszym klientom jak najwyższej jakości oferowanych przez nas usług Hostingowych i najnowszej sprawdzonej technologii oraz zapewnienie skutecznego i szybkiego wsparcia technicznego przez 365 dni w roku. Cała nasza infrastruktura Hostingowa objęta jest w pełni ochroną przed włamaniami, jak i atakami DDoS.

Wartości, którymi się kierujemy:

Pasja

Kreatywność

Doświadczenie

Bezpieczeństwo

Wsparcie

Wyzwania

Efektywność

Otwartość

Rozwój

Elastyczność

Zaufanie

Stabilność

To my jesteśmy odpowiedzialni za HostFox

Adrian Sinko CEO&Founder

Jakub Witek CEO&Founder