Domeny

Domeny

Zarejestruj własną domenę i zacznij tworzyć nową własną historię.
Sam decydujesz o jej przebiegu.

Domena to pierwszy krok do bycia w internecie!

.pl 11,99 zł .eu 29,99 zł .com 49,99 zł .net 59,99 zł

Niskie ceny

Tanie domeny są u nas naprawdę tanie – i tak zostanie! Od początku naszego istnienia utrzymujemy stałe, niskie ceny dla wszystkich naszych usług, które oferujemy.

Błyskawiczna rejestracja

Pierwsze kroki w sieci? Błyskawiczna rejestracja domeny ci go ułatiwa! Postaw na ekspresowe tempo i już nigdy nie czekaj na swoje domeny!

Zero formalności

Wszystkie formalności oraz sprawy załatwiamy, zanim się o nich dowiesz. Twoja domena chciałaby być utrzymywana na serwerach HostFox!

Domeny, które będą
najlepszym rozwiązaniem dla twojego biznesu

Rejestracja
(okres 12 miesięcy)
Odnowienie
(okres 12 miesięcy)
Transfer
.pl 11,99 PLN 69,99 PLN 0 PLN
.com.pl, .net.pl, ...domeny funkcjonalne 9,99 PLN 59,99 PLN 0 PLN
.waw.pl, .radom.pl, ...domeny regionalne 4,99 PLN 19,99 PLN 0 PLN
.eu 29,99 PLN 49,99 PLN 49,99 PLN
.com 49,99 PLN 59,99 PLN 59,99 PLN
.net 59,99 PLN 69,99 PLN 69,99 PLN
.org 59,99 PLN 69,99 PLN 69,99 PLN
.biz 49,99 PLN 69,99 PLN 69,99 PLN
.info 49,99 PLN 69,99 PLN 69,99 PLN

Podane ceny nie zawierają podatku VAT (23%) i określają koszt rejestracji domeny na okres jednego roku.

Błyskawiczna rejestracja domen.

Łatwe przenoszenie i odnawianie domeny.

Gwarancja stałych, niskich cen.

Pomoc techniczna.

Dostęp do panelu zarządzania.

Domeny bez tajemnic

W naszych umowach nie zapisujemy niezrozumiałych akapitów małym druczkiem. Cenimy uczciwość prowadząc firmę, w której kupujesz domeny w niskiej cenie bez ukrytych opłat!

Sprawdź cennik domen

Posiadasz już swoją Domenę?

Możesz łatwo przetransferować tę domenę do HostFox
wystarczy kilka kliknięć!

przenieś domenę

Zarządzamy tysiącami domen

Poznaj przestrzeń dla twoich domen, którą wybrało już tysiące internautów i firm.

Ukrywanie danych

Nie każdy posiadacz domeny chce, by jego dane osobiste były widoczne publicznie. U nas ukrycie danych w bazie WHOIS wymaga tylko jednego kliknięcia!

Łatwy transfer

Definitywnie powiedz STOP problemom przy transferze domen. Jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się na przeniesienie domeny, HostFox nie będzie Ci tego utrudniać!

Setki rozszerzeń

Rozwój na skalę światową, niestandardowa nazwa domeny lub rebranding? Setki rozszerzeń czekają na to, aby umożliwić Ci realizację każdego pomysłu!

Pomoc

Zapewniamy kompleksową pomoc zawsze, gdy tylko jej potrzebujesz. Twoje domeny mogą na nas liczyć nawet w podbramkowych sytuacjach!

Zyskaj ochronę prywatności domeny

Chroń swoje dane osobowe! Gdy zarejestrujesz domenę, twoje dane osobowe trafią do publicznych baz danych, takich jak WHOIS. Korzystając z naszej usługi ochrony prywatności domeny, zastąpimy twoje dane osobowe ogólnymi informacjami, które zapewnią ci ochronę.

Najczęściej zadawane pytania

 • Czym jest domena internetowa?

  Domena internetowa to unikalny adres, pod którym może być widoczna twoja Strona WWW w sieci. Domena służy także jako unikalna końcówka adresu e-mail. Wybierając domenę, decydujesz się na jej końcówkę (np. .pl, .com, .eu) i to, co znajdzie się przed nią (może to być np. Twoje imię lub nazwisko lub nazwa firmy). Przykładowa domena wygląda następująco: mojadomena.pl. Utworzony w niej adres e-mail to kontakt@mojadomena.pl.

 • Jak wybrać odpowiedni adres internetowy?

  Dobra domena powinna być łatwa do wymówienia, zapamiętania i wywołać skojarzenie z charakterem prowadzonej działalności lub z twoją marką osobistą. Jeśli adres z wyszukiwaną nazwą jest wolny, nie warto zwlekać, bo liczba wolnych domen cały czas maleje a zwłaszcza tych najlepszych.

 • Jak wykonać transfer domeny?

  Transfer domeny to przeniesienie obsługi bilingowej i administracyjnej do nowego opratora. Transfer możesz zlecić za pośrednictwem naszej strony transfer domeny.

 • Jaki jest koszt odnowienia domeny?

  Cena odnowienia zależy od rodzaju domeny. Na stronie: cennik domen prezentujemy ceny wszystkich domen dostępnych w HostFox.pl. W cenniku wskazane są wszystkie kwoty obowiązujące przy rejestracji i odnowieniu, a także ceny za transfer i cesję domeny.