Ochrona Anty DDoS

Ochrona
Anty DDoS

Zadbaj o bezpieczeństwo oraz ciągłą dostępność swoich stron internetowych i skrzynek pocztowych, dzięki rozwiązaniom HostFox. Dołącz do naszej społeczności HostFox i zacznij rozwijać swój biznes internetowy, nie martwiąc się o Ataki DDoS — My się z nimi rozprawimy!

Anty DDoS

Całodobowe monitorowanie

Systemy HostFox, jak i jego Administratorzy, monitorują całodobowo każdy ruch sieciowy w HostFox oraz dokładnie go analizują w celu wykrycia ataku, oraz jednocześnie przekazując informacje (dane sieciowe) do kolejnych etapów naszej Ochrony Anty DDoS.

Przechwycenie złośliwego ruchu sieciowego

Jeśli ruch sieciowy z poprzedniego etapu Ochrony Anty DDoS — Całodobowe monitorowanie, został zidentyfikowany jako złośliwy, zostaje on automatycznie zapisany w naszej bazie zagrożeń i jest on analizowany w ponownym ruchu sieciowym ze względu na to, aby zapobiec ataku już na etapie Monitorowania. Złośliwy ruch trafia już do ostatniego etapu Ochrony Anty DDoS, gdzie atak jest likwidowany.

Likwidacja złośliwego ruchu sieciowego

Złośliwy ruch sieciowy, który trafił do tego etapu, zostaje automatycznie zablokowany przez naszą Ochrone Anty DDoS.

Monitorowanie 24/7/365

Nasi administratorzy w czasie rzeczywistym monitorują infrastrukturę HostFox, dzięki temu jesteśmy, w stanie skrócić możliwy czas reakcji do min. Rozwiązania HostFox, jak i korzystanie jedynie ze sprawdzonych rozwiązań i najnowszych technologii sprawiają, że jesteśmy skuteczni pod każdym względem.

Skuteczność

Monitorujemy oraz eliminujemy zagrożenia L3-L7.